„Przyjaciele są jak ciche anioły. Podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać !”
Antoine de Saint- Exupery
9 czerwca obchodziliśmy w klasach Dzień Przyjaciela- święto, które przypomina nam jak ważne w życiu każdego z nas są życzliwość, wsparcie i relacje z innymi. Przyjaciel to ktoś, kto potrafi nas wysłuchać, pomóc w trudnej chwili, bez którego trudno wyobrazić sobie życie. Dzięki niemu świat jest bardziej bezpieczny. Dlatego warto docenić, że mamy kogoś takiego obok siebie. Najtrwalsze przyjaźnie zawiera się w szkole. Dlatego Dzień Przyjaciela stał się okazją do budowania pozytywnych relacji, uśmiechu, życzliwego gestu czy słowa skierowanego do drugiej osoby i wspaniałej klasowej zabawy.